KURUMSAL

NASIL ÇALIŞIRIZ ?

Akademimizin asıl çalışma şekli eve özel ders konseptidir. Öğrenci o gün yapacağı dersin dışında yol, yemek gibi etkenleri düşünmez ve öğrenci evinden çıkmadan özel dershanesi ayağına gelir. Özel dersin verimliliği dershane veya bir okul eğitimiyle kıyaslanmamalıdır. Öğrencinin eksik olduğu konulara yönelik çalışma gerçekleştirildiğinden verimlilik en üst seviyede olmaktadır.

Okul ve dershane eğitimleri topluluğun anlamasıyla eş zamanlı hareket edildiğinden  konular yavaş ilerlemektedir  ancak özel dersin asıl doğası eksik noktalara yönelik yapılan ders işleme biçimidir. Seçeceğiniz ders paketleriyle öğrencinin eksik olduğu konulara yönelik dersler yapılmaktadır. Tüm özel ders  paketleri bir program dahilinde gerçekleştirilir.

Örneğin Cumartesi Saat 12:00 Matematik öğretmeniyle ilk ders yapılır daha sonraki saatlerde Fizik veya diğer ders öğretmenleri evinize gelir.Özel derse ek olarak verdiğimiz ücretsiz online derslerden de yararlanabilirsiniz. Öğretmeniniz siz evden çıkmadan ve yorulmadan dershanedeki ders fiyatı ile evinize gelir. Ataşehir Özel Ders konsepti ile başlayan Tekfidan Akademi İstanbulun tüm ilçelerinde özel ders konusunda deneyimli öğretmen kadrosu ile her branşta özel ders vermektedir.

©2017 - Tekfidan Akademi | Ataşehir Özel Ders - Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi