KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Tek Fidan´ya (Bu metinde "Tek Fidan" olarak kullanılacaktır) aittir.

Tek Fidan internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Tek Fidan ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Tek Fidan internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini tekfidan.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. tekfidan.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Tek Fidan internet sitesini ziyaret eden ve Tek Fidan sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2017 - Tekfidan Akademi | Ataşehir Özel Ders - Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi